Connect with us

עסקים

הגשמת חלומות, בעזרת יעוץ עסקי.

Published

on

אסטרטגיה ארגונית, הדרך שלך להצלחה!

אם אתה מעוניין לשפר את ההתנהלות הפנים ארגונית שלך, לפתח את העובדים ולהתמודד טוב יותר עם המטלות השוטפות רצוי לרכוש את שירותיו של יועץ ארגוני ניטרלי חיצוני ואוביקטיבי,שיאפשר לו להשיג שיתוף פעולה של המנהלים והעובדים לשינויים הנדרשים.

אסטרטגיה ארגונית

 • בדיקת הסיכונים, המשאבים והמטרות של הארגון.
 • גיבוש תכנית אסטרטגית לקבלת החלטות.
 • תכנית פעולה שתאפשר הוצאה לפועל של חזון העסק.
 • קביעת נקודות ציון אליהן שואף הארגון להגיע – תכנון לטווח הארוך.
 • ניהול קשרים פנים ארגוניים וסביבתה.

ישנם פרמטרים חשובים שנעשים בארגון הנעזרים בשרות של יועץ עסקי ארגוני:

 • שינוי תרבות ארגוני  
 • שינויים ארגוניים
 • סקרים ארגוניים
 • ישיבות ניהול בעסק
 • שיפור יכולות אישיות

יישום השינוי והתהליכים כיועץ ארגוני ועסקי מתבססים מתוך ידע רחב בהתנהגות ארגונית פנימית וחיצונית. ניסיון בהנעת עובדים, תקשורת, אסטרטגיה עסקית ושיווקית, פסיכולוגיה ועוד.

הקמת עסק? מזל טוב! השלב הבא, ייעוץ עסקי.

בעסקים לעיתים מגיעים לנקודה שבה צריך לגייס אשראי לטובת העסק ולפעילות בה. לאורך הזמן והתפתחות העסק, מגיעים להבנה שבכדי לגדול ולצמוח צריך אשראי בין אם זה בעבור פיתוח עסקי, השקעה בעסק, צמיחה או בעיית תזרים.

גיוס אשראי לעסק אינה פעולה חד פעמית במגזר העיסקי. עסק הוא תחום שחי ונושם תמיד צומח ומתפתח ,לכן הצורך באשראי תמיד יגדל בהתאם לצמיחה של העסק. לכן חשוב לדעת איך ניתן לעשות זאת נכון וכיצד נוכל לרתום את הבנק לטובת העסק ולגייס אשראי לפי הצורך.

בעולם הכספים ובעיקר בבנק אין הלוואה שמתאימה לכולם, לכל עסק יש את הצרכים שלו ומה שטוב עבור אחד, לא מחייב שיתאים לאחר. יש צורך בהתנהלות נבונה מקצועית ואחראית, לכן שרות ייעוץ עסקי וגיוס אשראי לעסקים הוא חובה לכל בעלי העסקים. שרות שיתן מענה מוצלח עבור כל בעל עסק בגיוס אשראי.

מה בתפריט? ייעוץ עסקי למסעדות

שוק המסעדנות בישראל, הוא אחד הענפים המבוקשים והקשים ביותר שקיימים. בייחוד בקרב קהל יזמים צעיר,המסעדנות היא ענף של בילוי ופנאי הנמצא בתחום הקולינריה.

הנתונים הסטטיסטיים מראים שמעל 70% מהמסעדות נסגרות תוך 5 שנים מיום הקמתן.

על מנת לשבור את הסטטיסטיקה ולהצליח לתפעל מסעדה מצליחה ומשגשגת לאורך זמן, חשוב לקחת מספר פרמטרים חשובים, עלויות ההקמה ותפעול, כיצד ניתן להוציא את המקסימום רווחים בימים מוצלחים וכיצד פועלים בימים חלשים יותר. איך ניתן למזער הפסדים וליעל את המסעדה.

רבים נכנסים לתחום המסעדנות, כשניסיונם בתחום ניהול מסעדה הוא נמוך מאוד, או שניסיונם בעבר לא צלח. אך בתחום שכזה, שבו הרווחים נמוכים והסיכויים להצלחה לא תמיד לצידך, חשוב שנקודת הפתיחה לפחות תהיה טובה. לכן חשוב שיהיה לצידך יועץ עסקי למסעדות ובתי קפה שיהיה בעל ידע וניסיון בתחום, שיוכל למקסם את ההצלחה והחלום שלך, בתחום המסעדנות.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עסקים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים: הקטן, גדול יהיה!

Published

on

By

יועץ עסקי עוזר לנו לתכנן קדימה, להבין טוב יותר מהו בטחון כלכלי, אלו משאבים קיימים בעסק וכיצד נוכל ללמוד לנצלם נכון ובדרך הטובה ביותר.

יועץ עסקי לקידום העסק שלך

זה נכון, שלא קל להיות בעל עסק בישראל, ישנה תחרות קשה עם עסקים גדולים, מיסוי, שינוי המצב הבטחוני והכלכלי לאורך השנה. ישנו קושי לבעלי עסק קטן, לתכנן קדימה את תכנית העבודה ולהאמין "שיקצרו את הפירות".

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים בעצם הוא מכלול של כלים ועצות, מתן עזרה וליווי בתי עסק בתחומים פיננסיים, שיווקים, אסטרטגיים וניהול שוטף.

יועץ עסקי מה הוא עושה?

תהליך עבודתו של היועץ העסקי המקצועי מתחיל בשלב הראשוני בניתוח אופי העסק ופעילותיו, ע"י איסוף נתונים, שיחות עם העובדים, מבצע תצפית על הנעשה, בנוסף הוא מאתר את הנקודות החזקות והחלשות של העסק ועוד.

בהמשך היועץ מקים יחד עם ההנהלה, תכנית עבודה או תכנית עסקית לשיפור וחיזוק העסק,

על מנת לממש את הפוטנציאל של הארגון, תוך הצבת הישגים וייעדים. היועץ מלווה את העסק ע"י הכוונה ובקרה מקצועית בכל התהליך.

מה הכוח בייעוץ עסקי, לעסקים קטנים.

כבר ציינו את העובדה, שלאורך השנה המצב הכלכלי הוא דינאמי, ישנם עליות ומורדות. לכן שזה נוגע לעסק שינויים כלכליים קשים יכולים להוות גורם לא נעים.

בעת רגעי משבר, עסקים זקוקים להתייעלות והכוונה על מנת לגבור על המתחרים.

בתקופות פריחה, ייעוץ עסקי יכול לסייע לעסק להרחיב את מאגר הלקוחות ולתרום לעליה ברווחים . פעולה זו תהיה אפקטיבית במידה שבית העסק ועובדיו ירתמו לשינוי ולהצלחה.

ייעוץ לעסקים קטנים לא נועד רק לעסקים שנמצאים בצרות, אלא גם לכאלו ששואפים להגיע רחוק וגבוה יותר.היתרון בליווי עסקי בא לידי ביטוי לא רק בהגדלת הרווחים, אלא כאשר ישנו צורך בבקשת מימון.

פיתוח עסקי וייעוץ עסקי מתקדם 

במידה ויש לך עסק פעיל, ייעוץ לפיתוח עסקי, יעזור לך לאתר הזדמנויות עסקיות חדשות עפ"י המשאבים הקיימים, פיתוח שווקים בארץ ובחו"ל, שיפור איכות המוצר, פתיחת קו מוצרים, איתור קהל יעד וכו'.

הייעוץ מבוסס בהתחשב על החשיבה לטווח הרחוק מתוך הבנה להגדלת היקף הפעילות העסקית שלך.

 

מתלבטים?! רואה חשבון או ייעוץ עסקי?

לפעמים בעלי העסקים משאירים את תחום הפיננסים לרואה חשבון. התפקיד של רואה חשבון הוא לתווך בינך לבין רשויות המס. אך אין זה מתפקידו לנהל מבחינה פיננסית את העסק שלך.

רואה החשבון יכול לומר לך, "מה היה יכול להיות", אך כדי לנהל את העסק שלך עלייך להיות ערני ולדעת מה קורה בו בכל רגע נתון וכיצד לתכנן קדימה.

ייעוץ פיננסי הוא אידיאלי לבעלי עסקים קטנים. בעזרת כלים מקצועיים שמסייעים למנף את העסק שלך בצורה הטובה ביותר, ובכך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר ובזמן הנכון ביותר עבורך. בשקיפות מלאה עם כל המידע והפרמטרים הנמצאים מול עיניך.

 

 

Continue Reading

עסקים

ייעוץ עסקי : מי צריך את זה בכלל?

Published

on

By

למה כדאי לך להיעזר בייעוץ עסקי לעסק שלך? ייעוץ עסקי הוא תהליך שבו אנו נעזרים בשירות של יועץ חיצוני אשר מנתח את פעילויות העסק ובכך מסייע לשפר את ניהול העסק על כל רבדיו.

ייעוץ עסקי, מה זה בעצם?

ייעוץ עסקי הוא למעשה תהליך שיועץ חיצוני מסייע לקדם ולהשיג את מטרות בעל העסק, היתרון של היועץ העסקי שהוא חשוף להמון עסקים ונוגע בשלל נושאים, שיכולים לעזור בניהול העסק.

הפתרון האולטימטיבי הוא איש מקצוע ברמה גבוהה שמלווה את בעל העסק בהיקף של משרה חלקית וכך מנהל העסק נהנה מיועץ עסקי מקצועי שיכול לעזור ולקדם את העסק מצד אחד ומצד שני בעלות סבירה ומותאמת שכל עסק מסוגל לעמוד בה.

התוצאות משתנות לפי רצונו של בעל העסק, כגון: הגדלת מחזור, ניהול קשרי לקוחות, תכנית שיווקית, הגדלת רווח, או הכנסת תחום חדש לחברה ועוד.

למי מתאים ייעוץ עסקי?

יעוץ עסקי מומלץ ומתאים לכל אלו שמבקשים לפתוח עסק או לעסקים קיימים.

כמו כן ייעוץ עסקי מתאים:

 • לעסק שצריך מנהל שיווק מקצועי ואיכותי.
 • לעסקים שהמנהלים, זקוקים לעזרה של גורם אוביקטיבי חיצוני בכל הקשור לשיווק ופרסום באינטרנט.
 • לעסקים שיש להם חוסר בידע מקצועי בתחומים מסויימים ואין באפשרותם לממן עובד שכיר.
 • לעסקים הנמצאים בקושי עסקי וזקוקים ליועץ עסקי מקצועי שיעזור להם.

כיצד מתבצע ייעוץ עסקי?

הייעוץ מתחלק לכמה שלבים:

 • אבחון העסק – קבלת דוח לגבי הבעיות ובאלו דרכים ניתן להתמודד איתם.
 • יישום הייעוץ – ליווי יד ביד עם בעל העסק לפתרון הבעיות וכמו כן ניצול הזדמנויות שיש בעסק להציע על מנת להביא לתוצאות גדולות ומהירות יותר.
 • סיכום ייעוץ – בסיום התהליך, בדיקת מבחן התוצאה, כיצד ומה ניתן לשפר עתידית?

מהן התוצאות הצפויות לעסק שלך?

בשנים האחרונות זכינו לגלות שתחום ייעוץ עסקי מקצועי הוא ההשקעה בעלת התשואה הרווחית ביותר שעסק יכול לבצע. לפני כניסה לתהליך הייעוץ העסקי מתבצעת בדיקה לגבי סוג העסק ואם התהליך מתאים לעסק שלך.

ישנם המון סיפורי הצלחה בהן עסקים נעזרו בייעוץ ובליווי עסקי ששיפר את ריווחיהם אם בגידול מכירות, הקטנת הוצאות ובהתייעלות ניהולית ותפעולית. גם בעסקים שהתמודדו עם קשיים משמעותיים, היה שיפור רב שהצדיק את ההשקעה.

האם גם עסקים שאינם במשבר זקוקים לייעוץ עסקי?

בהחלט כן!

ישנם עסקים שנמצאים  במצב טוב מאוד, אך עדיין מעונינים להוביל את העסק, לעסק מצויין. מודעים שניתן להשתפר ולייעל על אחת כמה וכמה שישנה בשוק תחרות בין עסקים שונים ויייעוץ עסקי היא הדרך הטובה והיעילה עבורם לקבל את הידע והעזרה הנדרשת למען ההצלחה ולקדם אותם בעולם העסקים.

Continue Reading

אופנה

סתם פוסט לדוגמה

Published

on

By

תוכן תוכן תוכן תוכן תוכן תוכן

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.